Milí návštevníci kaderníctva Salón Ali,
naše kaderníctvo Salón Ali je tu pre Vás už viac ako 25 rokov a poskytujeme komplexné služby v oblasti služieb pre vaše vlasy a predaja výrobkov ohľadom starostlivosti o vlasy. Počas našej štvrťročnice sme prešli rôznymi obdobiami ako napríklad video požičovňa kaziet a DVD diskov do roku 2002.
Na prelome milénia 1999 nás zastihla éra internetového pripojenia a našli sme možnosť ako vám priniesť internet do domácnosti spolu s firmou G-comp ako poskytovateľa internetu v okrese Gelnica a my ako jeden z článkov zabezpečenia a dodávku internetu zákazníkom.
Počas celej éry Salónu Ali sme hrdí nato, že u nás pracovalo a vyučilo sa viacero dobrých kaderníčok, ktoré sa tomuto remeslu venujú dodnes ako napríklad v roku 1992 prvé pracovníčky p. Anna Buxová a p. Alena Hluchaňová, ktoré sa postupne osamostatnili a začali poskytovať kadernícke služby individuálne čo prispelo k tomu aby dostali možnosť pracovať u nás p. Iveta Karkošiaková a p. Gabika Zoričáková, ktorá už dnes patri k neodmysliteľnou súčasťou modernej histórie Salónu Ali. Počas tohoto obdobia treba spomenúť aj ďalšie kolegyne ako p. Martina Kačmáriková 1994, Lucia Schörwiesnerová 1999, Miriam Mitríková 2000, Veronika Mitríková 2012.
Súčasťou našich služieb boli aj školenia pre všetky kaderníčky z nášho okresu so spoločnosťou ROSO Cosmetics s.r.o. na talianske výrobky BLACK, LOVIEN, IT, PARISIENNE a IMPERITY v legendárnom Mravenisku Maria-Huta, Zámoček Gelnica a viac krát Casino emporio Gelnica naposledy v roku 2017 a výsledkom bol nielen vysoký záujem zo strany kaderníčok ale aj prínos nových trendov v oblasti strihov a ošetrovaní vo svete vlasov ukončené certifikátmi pre účastníkov. Ak sa chceme posúvať dopredu, byť stále v obraze a zdokonaľovať sa je dôležite aby sme taktiež vzdelávali v danej oblasti a zúčastňujeme taktiež školení niekoľkokrát do roka v Košiciach, Prešove ale aj iných mestách aby sme mohli priniesť novinky do Gelnice a boli naši zákazníci spokojní.
S novou dobou a novými požiadavkami našej klientely sme tak isto posunuli našu službu na oveľa vyššiu úroveň dôkazom čoho bola v poslednej dobe rekonštrukcia sociálnych zariadení ako aj pracovisko kaderníčky. Pre váš komfort a spríjemnenie prípadného čakania podávame kávu a čaj zdarma, poradenstvo v starostlivosti o vaše vlasy a možnosť zakúpenia danej kozmetiky ako rôzne farby, gély, ošetrujúce prípravky podľa typu vlasu a ďalšie. Poradenstvo a o vaše vlasy sa stará naša vyškolená a skúsená pracovníčka, ktorej práca je aj koníčkom. Všetkým našim zákazníkom ponúkame individuálny prístup a chceme aby ste sa vždy u nás cítili príjemne a boli vašim rodinným kaderníctvom. Príďte si k nám nielen upraviť účes a poradiť sa ale aj oddýchnuť po náročných pracovných dňoch a urobiť si radosť a spraviť pre seba len to najlepšie.